Sedací vaky Fatboy

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Pohodlí i snadná údržba v jednom, právě o tom jsou dnešní sedací vaky

Také sníte o tom, rozvalit se do pohodlného křesla nebo na pohovku a celý den nic nedělat? To se vám může v období dovolených rozhodně splnit, zkuste ale popřemýšlet po nějaké modernější alternativě, která nezabere moc místa a hodí se doslova do každé místnosti. Mohou to být třeba Sedací vaky Fatboy, jež se dají bez nejmenší nadsázky považovat za nejvíce multifunkční nábytek, který můžete mít vůbec doma.

Odpočívat v nich mohou nejen děti, ale třeba i domácí zvířata. Pevné šití a silná vrstva nylonu zajistí, že vak se opravdu jen tak neponičí, vyžaduje také jen opravdu minimální údržbu. Velice husté a duté polystyrenové kuličky vydrží doslova celé věky, výhodou je i možnost opravdu rozsáhlého výběru barevných provedení. O zdravotních benefitech tu rozhodně nemusíme dlouze referovat, stačí už jen to, že na vaku nesedíte stejným stylem, jako na židli. Pokud vás bolí po namáhavé práci zádové svalstvo nebo dokonce páteř, sedací vaky vám dokonale uleví už během krátké chvíle. Tak proč to nezkusit?

Vhodný i pro ty nejmenší děti, pohodové posezení se nabízí i seniorům

Model Fatboy je ideálem i pro malé děti, které jej určitě ocení ve svých pokojíčcích. Ke hraní i odpočinku, ideál pro všechny generace. Vyjímat se bude nejen v bytě, ale třeba i v dětském koutku v obchodě nebo ve školce. Předností je hlavně lehkost, se kterou se přenáší, snadno jej tedy kamkoliv poponese i pětileté dítě. Antialergický materiál je samozřejmostí, takže sedací pytel mohou z principu využívat úplně všichni, kteří mají zájem.

Originální posezení, které je navíc zdravé a bezpečné. Náhradní náplně zdarma jsou dnes už samozřejmostí, stačí po pár letech na určeném místě vak otevřít a dosypat další kuličky. Takhle vydrží Fatboy skutečně celé věky, co říkáte?