Sedací vaky pro děti

Bohužel jsme pro vás nenašli žádné produkty.

Moderní součást rodinného bydlení aneb sedací vaky pro děti

Že se musí sedět jen na křesle nebo židli? Taková uniformita přeci není zapotřebí, dnešní svět nabízí mnohem více možností. Seďte tak, aby vám to bylo pohodlné, tradiční stoličky ze dřeva už nemají ten potenciál, aby oslovily davy. A pro naše nejmenší to platí dvojnásob, protože sedací vaky pro děti nabídnou přímo nadpozemský odpočinek.

Různorodý design je základem úspěchu, každé dítě si vybere to svoje

Sedací vaky mají stovky různých podob, dá se dokonce říci, že pro každou dětskou duši tu existuje design, který je naprosto přesně na míru. A není to jen o barvách, mnoho dětí baví animované nebo fantasy postavičky, stranou samozřejmě nezůstávají ani zvířata v různých podobách. Pastelovými barvami jistě nic nezkazíme, je ale pravdou, že sedací vak by mělo vybírat dítě s námi, úplně tak odpadne riziko nepřijetí. Každý to jistě zná, dítě si prostě postaví hlavu…

U sedacích vaků je rozhodující hlavně to, co je uvnitř. Samozřejmě budeme mít určité sklony k tomu vybírat si očima, ale materiál použitý k výplni vaku hraje velice důležitou roli. Polystyrenová drť není to nejzdravější, naopak tvrzené polystyrenové kuličky jsou v dnešní době skoro nedostižným ideálem. Ortopedické vlastnosti výrobku lze pak využít na maximum, vaky navíc slouží nejen k sezení, ale i bezpečnému hraní a svou podstatou tu nejsou pouze pro děti, ale třeba i pro starší osoby. V neposlední řadě může jít o alternativu psího nebo kočičího pelíšku.

Odborníci rozhodně toto posezení doporučují, na páteř není vyvíjen zbytečný tlak jako na klasických židlích, důležitá je také (a to samozřejmě nejen pro nejmenší děti) absence jakýchkoliv ostrých hran. Sedací vaky se snadno udržují, jsou cenově dostupné a nanejvýš mobilní, přenese si je bez problémů i to nejmenší dítě.

Při výběru sedacího vaku si položte několik základních otázek

Volbu byste neměli určitě nechat náhodě, je třeba vše pečlivě prostudovat a teprve poté si zvolit nejlepší možnost, ostatně jako při výběru jakéhokoliv jiného zboží. První housle tu hraje materiál – a to nejen ten vnější. Náplň možná budete muset po pár měsících nebo letech i doplnit, protože může sesednout. Pokud něco podobného nepůjde snadno zařídit, raději se porozhlédněte po jiných možnostech.

Sedací vaky rozhodně nemusí sloužit jen dětem, jsou tu pro všechny generace. Mnoho lidí si tento způsob sezení vybralo i pro své kanceláře, kde nabízí pohodlí nejen při polední pauze. Díky tomu, že vaky jsou často ušity z kvalitního nylonu, mohou bez problémů strávit léto i na balkoně nebo terase. Na rozměrnějších vacích nemusíte jen sedět, ale klidně si na ně i pohodlně lehnout, prostě jako na klasickou postel. Některé pytle jsou i prostorově poměrně náročné, pečlivě proto měřte, a rozvažujte, zda se do dané místnosti opravdu bez problémů vejdou.

Děti si často nejvíce pohoví v sedacích vacích v podobě velkého balonu. Ty nabízí i stokilogramovou nosnost, takže se do nich můžete bez problémů svalit také. Dívkám pak určitě učarují sedací pytle ve tvaru květiny, důležité jsou veselé barevné tóny – využijte oranžovou, zelenou nebo růžovou, fantazii se zde mantinely určitě nekladou. Snad ani nepřemýšlejte o tom, že by sedací pytel určený pro děti neměl žádný potisk. Děti doslova milují potištěná trička, penály nebo další školní potřeby, takže to považujte spíše za nutnost. Veselý motiv navíc doslova rozzáří celou místnost a zamiluje si jej tedy celá rodina. Proč mít všechno doma v šedivé barvě bez nejmenších ozdob, že? To by byla přeci nekonečná škoda…